Minimalist Dekorasyon İle Evlerde Ferahlık

EVLERİNİZDE FERAH BİR ORTAM YARATMAK İÇİN MİNİMALİST DEKORASYON YAPIN

Minimalist dekorasyon, geniş odalarınızda ferah ferah yaşama olanağını sunar sizlere. Ne fazla mobilya vardır evinizde ne de abartılı aksesuarlar.

Peki tam olarak ne demektir minimalist? Az eşya ile ve en az aksesuar ile evin iç tasarımını düzenlemektir. Peki kimler için en uygun stil minimalist olanıdır? Tabii ki de evi küçük, alanı dar olan kişiler için minimalist stil resmen bir kurtarıcıdır. Küçük evin en cazip ve şık bir şekilde kullanımını minimalist bir düzen sağlar. Harikulade estetik görüntülerle ferah yaşam alanları oluşur. Ve ne stres kalır sizde ne de yorgunluk!

Modern dünyanın hızına ayak uyduranlardansanız bir de minimalist dekorasyon yanına endüstriyel tasarımlar eklerseniz eviniz tadından yenmez bir hale gelir sizin için. Mobilya seçiminizi, aydınlatmanızı, halı, perde, ayna gibi aksesuarlarınızı bu çizgiye taşıyarak hem dinamik, hem teknolojik hem de gençliğinden asla ödün vermeyecek bir ev tasarlarsınız. İkisi arasında muazzam bir denge kurabilirsiniz. Metal kitaplıklar, endüstriyel aydınlatmalar, post ve kabarık halılar ile ahşap rengi mobilyalar, pastel tonlarda detayları kombine ederek evinizde sofistike bir hava yaratabilirsiniz.

Sade ve doğal renk seçimleri, pastel tonlar minimalist dekorasyona en yakışacak cinste olup gözlerini yormayacak ve rahatlamanızı sağlayacaktır. En büyük amaç ferahlık, konfor, huzur ve rahattır. Modern hayat insanı yeterince zorluyor ve yoruyorken evinize döndüğünüzde bedeninizi ve ruhunuzu abartılı ve koyu renklerle, gösterişli mobilya ile yormanıza gerek kalmayacak.

Çok süslü ya da damalı döşemeler yerine sade ve basit tasarımlar size eşlik edecek. Yine abartılı aksesuar seçenekleri yerine ufacık bir cam vazo içerisine yerleştirilmiş taze çiçekler evinizin ortamına uyacaktır. Şık bir görüntü için kaliteli ve ufak tefek aksesuarlardan yana seçim yapabilirsiniz.Peki aydınlatma için ne gibi malzemeler kullanabilirsiniz bu minvalde? Odanızdaki muhteşem renk uyumunu ortaya çıkarmak için abajurlar, farklı fenerler tercih edebilirsiniz. Daha parlak bir görünüm içinse dramatik aydınlatma işe yarayacaktır.

Diğer Haberler